ADMINISTRACJA / POMOC IT / POGOTOWIE KOMPUTEROWE

Oferujemy kompleksową pomoc techniczną przy zakupie i konfiguracji domeny, serwera, certyfikatów SSL oraz tworzenie kopii bezpieczeństwa i odzyskiwanie danych.

Dzięki naszej pasji, wiedzy i doświadczeniu - możemy z dumą zaoferować Państwu pełen pakiet dodatkowych usług informatycznych. Poza pakietem usług wsparcia przy wdrażaniu stron internetowych do sieci, takich jak zakup domeny, zakup serwera oraz późniejsza administracja i wstępna konfiguracja ustawień, zakup i wdrożenie certyfikatów bezpieczeństwa SSL stosowanych w witrynach wymagających zabezpieczenia danych użytkowników jak np. sklepy internetowe, portale randkowe czy społecznościowe, oferujemy Państwu także usługi pogotowia komputerowego.

W ramach takiego pogotowia mogą Państwo liczyć na pomoc przy zawieszających się lub uszkodzonych komputerach stacjonarnych oraz notebookach, począwszy od sprawiających Państwu problemy skomplikowanych instalacjach i konfiguracja urządzeń peryferyjnych takich jak drukarki, skanery, kamery, routery, switche itp., po weryfikację i pomoc przy komputerach zainfekowanych wirusami gdzie utracie mogą ulec bardzo ważne i poufne dane które z jakiś przyczyn nie udało się wcześniej zabezpieczyć na innych zewnętrznych nośnikach, aż po odzyskiwanie danych z sformatowanych czy uszkodzonych kart pamięci z aparatów, przenośnych pamięci pendrive, dysków twardych HDD oraz przenośnych dysków pamięci.

Jeżeli mają Państwo ponadto problemy z oprogramowaniem komputerowym, gdzie przykładowo z dnia na dzień przestał działać pakiet biurowy czy też graficzny, który jest niezbędny Państwu do pracy - również serdecznie zapraszamy do kontaktu.


Web-Future.pl © 2017
tel.696-298-445 | kontakt(@)web-future.pl