O PROJEKTOWANIU STRON WWW

Powiadają, że za Czarnym Lasem i Krainą Dziewięciu Jezior istniało spokojne królestwo. Jego władca, mądry i światły człowiek, ponad wszystko upodobał sobie dobro swoich podwładnych. Chciał, aby Ci szanowali go i wiedzieli, że nie znajdą władcy lepszego od teraźniejszego. Jednak pewnego dnia Król zmartwił się wielce, widząc że jego poddani nie radzą sobie z urzędowymi sprawami.

Nie wiedzą gdzie udać się konkretnie, gubiąc się w gąszczu komnat zamkowych we własnym królestwie. I nikt z poddanych dokładnie nie wie, gdzie szukać pomocy gdy jest w potrzebie.

- Królu mój złoty – rzekł stary sługa – mam rozwiązanie. Twój zamek jest już stary, nie przystoi czasom - łatwo się w nim zagubić. Nawet ja, od lat wierny sługa, miewam problemy z odnalezieniem tu tego, czego szukam. W wielu krajach byłem i wiele widziałem, mądrzejszy jestem o to doświadczenie. Jeśli chcesz swoim poddanym przysługę wyświadczyć, zbuduj nowy zamek - tak by służył ludziom na co dzień oraz w święta.

Władca zgodził się na to rychło, by w mig powstało nowe zamczysko. Ilość zbędnych komnat Król zmniejszył niesłychanie, by już na zawsze zagubionych ucichło wołanie. Poprawił ponadto wygląd i funkcjonowanie, a ilość urzędników ograniczył do minimum.

I tak oto nowy, wspaniały zamek - niezwykle szybko się ludźmi wypełnił. Od teraz wszystkie ważne sprawy można załatwić w oka mgnieniu, a każdy poszukujący odnajduje bez problemu.

Morał z tej bajki jest krótki i niektórym dobrze znany, że wszyscy funkcjonalne i piękne strony internetowe uwielbiamy!!!


Web-Future.pl © 2017
tel.696-298-445 | kontakt(@)web-future.pl