JAK PRACUJEMY?


KROK 1: OCZEKIWANIE NA ZLECENIE

Pomiędzy pracą nad aktualnie realizowanymi zleceniami, wciąż niecierpliwie oczekujemy na nowe, którym z wielką przyjemnością chcielibyśmy stawić czoła.

KROK 2: ROZMOWA / SPOTKANIE

Pragnąc w możliwie jak największym stopniu zrozumieć wszystkie założenia projektu, dążymy do spotkania na którym dokładnie omówione zostaną wszystkie szczegóły oraz warunki współpracy.

KROK 3: INTENSYWNE MYŚLENIE

Teraz przystępujemy do najbardziej "energetycznie-żernego" procesu jakim jest opracowanie interesującego projektu- spożywamy wówczas ogromne ilości dobrej kawy oraz ciastek ;)

KROK 4: SZKIC PROJEKTU

Po intensywnym myśleniu, przelewamy nasze pomysły na papier, przygotowując całościowy szkic projektu.Następnie prezentujemy go i słuchamy wszelkich uwag odnośnie poprawek i modyfikacji.

KROK 5: PRACA NAD PROJEKTEM

Po ostatecznym zatwierdzeniu wstępnego projektu, przystępujemy do właściwej pracy z uwzględnieniem wszystkich otrzymanych sugestii przy prezentacji szkicu.

KROK 6: DALSZA WSPÓŁPRACA ;)

Po zakończeniu pracy, prezentujemy ostateczną wersję projektu- tu możliwe są jeszcze drobne poprawki.Następnie liczymy na Państwa zadowolenie skutkujące dalszą współpracą ;)

Web-Future.pl © 2017
tel.696-298-445 | kontakt(@)web-future.pl