O FOTOGRAFII PRODUKTOWEJ / REKLAMOWEJ

Na bursztynowym szlaku w skromnej chatce, mieszkał garncarz artysta. Wielki miał talent do rzemiosła swego, o czym wiedzieli sąsiedzi. W swej okolicy szanował go każdy i wiedział, jak wielki jest kunszt jego, Drogi kolego. Garncarz chciał jednak, by jego towary kupcy przejezdni również nabywali.

Postawił tabliczkę więc z informacją, że garnki piękne kupić tu można - lecz dni mijały, miesiące i lata, a nikt z przejezdnych pięknych garnków nie chciał nabywać. Aż dnia jednego sąsiad garncarza myśl mu podsunął nie byle jaką:

- Słuchaj, sąsiedzie! Czy nie lepiej będzie, kiedy nie słowem, lecz obrazem powiesz wszem wobec, że piękne przedmioty tutaj sprzedajesz? Kupcy nietutejsi, z dalekich krajów, tablic czytać nie chcą, języka nie znają!

Garncarz zgodził się z sąsiada zdaniem i najpiękniej jak umiał tablicę wnet wymalował, a na niej garnce cudowne. Wszystko dokładnie odwzorował, by każdy widział jak piękne rzeczy zakupić tu można. I od tej chwili garncarz poczciwy, wielu miał kupców co garnki chcieli. A kupowali u niego na zabój, bo kto przejeżdżał od razu widział jak piękne rzeczy rzemieślnik sprzedawał.

Morał tej bajki jest krótki i niektórym dobrze znany, że produkt dobrze ukazany bez zbędnych opisów będzie sprzedawany!!!
Web-Future.pl © 2017
tel.696-298-445 | kontakt(@)web-future.pl