O SKLEPACH INTERNETOWYCH

Od miasta do miasta wędrował niegdyś handlarz, sprzedając wszystko co najlepsze. Jego towary były świeże i dobre, lecz mało kto kupić chciał cokolwiek u niego, gdyż handlarz na starym wózku je woził, co się rozłaził do stu piorunów! Koła pęknięte, brudny i szary, ludzi odstraszał skutecznie. Na każdym jarmarku zazdrościł nieborak innym swoim kamratom, pięknych i kolorowych wozów jarmarcznych, które w pełnej krasie przedmioty prezentowały.

Martwił się jednak, że nie stać go będzie na równie wspaniały wóz, więc lata mijały, gdy człek bez nadziei żywot poczciwy swój wiódł. Pewnego zaś razu na zamkowym dziedzińcu spostrzegł go pewien młody kramarz - podszedł i rzekł do strapionego:

- Produkty masz przednie, lecz widzę wyraźnie, że przez kram niezgrabny mało sprzedajesz. Zamień go rychło w nowy i ładny, a wszystko zmieni się nie do poznania.

- Mądrze to rzekłeś, lecz bez funduszy nic zdziałać nie mogę – ot, los mój srogi.

- Mylisz się, bracie, też niegdyś byłem taki jak Ty i nie miałem lekko. Jednak odwagi łyk i pomyślunku dały efekty, jakie dziś możesz postrzec.

Handlarz pomyślał i zadecydował - porządny kramik to inwestycja. Poprosił stolarza o kredyt zaufania i na zysk późniejszy się powołując po dniach paru od swoich Klientów odpędzić się nie mógł. Jeśli chcesz zysk mieć, musisz najpierw włożyć, bo dziś sprzedawać wszystko można - jednak wcześniej trzeba zainwestować, by później nad losem swoim się nie gotować.

Morał tej bajki jest krótki i niektórym dobrze znany, że w przyjaznych i ładnych miejscach zakupy robić uwielbiamy!!!


Web-Future.pl © 2017
tel.696-298-445 | kontakt(@)web-future.pl