Pracujemy: Poniedziałek - Piątek, 08:00 - 20:00
E-mail: kontakt@web-future.pl Masz pytania? 795-006-250
Pracujemy: Poniedziałek - Piątek, 08:00 - 20:00
E-mail: kontakt@web-future.pl Masz pytania? 795-006-250

Audyty SEO

Kompleksowe audyty SEO dla stron WWW - czyli co, dlaczego i jak należy poprawić.

Audyty SEO

Jeśli powoli tracisz nadzieję na to, że Twoja strona internetowa, portal internetowy, sklep internetowy czy platforma e–szkoleniowa pozwolą Ci osiągnąć biznesowy sukces, zapewne nie zleciłeś jeszcze wykonania profesjonalnego audytu SEO i nie wdrożyłeś rekomendacji, jakie z niego płyną. Na szczęście masz jeszcze szansę wrócić na właściwe tory i zacząć czerpać realne korzyści ze swojego e–biznesu.

Oferujemy Państwu usługę przeprowadzenia profesjonalnych audytów SEO dla każdego typu projektów internetowych. W wyniku przeprowadzonego audytu SEO, otrzymają Państwo szczegółowy raport opisujący aktualny stan projektu oraz rozbudowaną listę czynności jakie należy wykonać przy projekcie w celu poprawy jego widoczności w wyszukiwarkach internetowych.

Jak wygląda profesjonalny audyt SEO?

Choć w sieci istnieje wiele — często darmowych — narzędzi do przeprowadzenia audytu SEO, należy je traktować wyłącznie, jako ciekawostkę. Tego typu programy posiadają bardzo okrojone, mniej niż podstawowe funkcje, które nie są w stanie wykryć wszystkich nieprawidłowości i wskazać każdego wąskiego gardła Twojej strony internetowej. Mało tego, nie biorą pod uwagę branży, w jakiej działa dana firma i często nie są aktualizowane. Raporty otrzymywane z tego typu narzędzi do audytu SEO mogą być małą podpowiedzią dla właścicieli stron WWW, ale — dopóki nie zlecą oni wykwalifikowanemu, posiadającemu wieloletnie doświadczenie podmiotowi przeprowadzenia profesjonalnego audytu SEO — nie dowiedzą się, co tak naprawdę “dolega” ich stronie internetowej.

Audyt SEO jest usługą, której efektem ma być stworzenie profesjonalnego dokumentu, w którym zawarte zostaną uwagi na temat strony internetowej poddawanej badaniu, a także zalecenia, porady i rekomendacje dla jej właściciela oraz osób nad nią pracujących — głównie programistów i redaktorów strony. Istnieje kilka kluczowych celów audytu SEO i  — w zależności od potrzeb podmiotu zlecającego — są nimi:

 • przejrzenie każdego elementu danej strony WWW, który może mieć wpływ na SEO;
 • ocenienie wszystkich elementów strony internetowej pod względem optymalizacji i dostosowania;
 • wskazanie mocnych i słabych stron, związanych z optymalizacją WWW;
 • wskazanie możliwości poprawy optymalizacji konkretnego elementu strony internetowej;
 • wskazanie problemów związanych z dostosowaniem strony WWW do wytycznych dla osób, które z nią pracują — z webmasterami na czele.

Profesjonalny dokument, będący wynikiem przeprowadzonego audytu SEO, zawiera najczęściej następujące pozycje:

 • wstęp;
 • metodologię wraz z wykorzystanymi do badania narzędziami,
 • opis i ocenę sytuacji zastanej przed wykonaniem badania;
 • analizę techniczną strony internetowej pod względem każdego jej elementu;
 • analizę SEO strony internetowej pod względem każdego jej elementu;
 • strukturę linkowania;
 • podsumowanie.

Profesjonalny audyt SEO to nie krótkie zestawienie, opracowane przez automat, które zostanie przedstawione Ci na darmowej stronie w przeciągu kilkudziesięciu sekund. To przynajmniej kilkudziesięciostronicowy dokument, nad stworzeniem którego pracował zespół specjalistów i którego stworzenie zajęło przynajmniej kilkadziesiąt godzin i kosztowało przynajmniej kilkaset złotych.

Zadaniem profesjonalnego audytu SEO jest wskazanie odpowiedzi na pytania, które powinien zadać sobie każdy właściciel strony internetowej, z czego zdaje sobie sprawę wciąż zbyt mało osób. Dobrze przeprowadzone badanie pokaże:

 • jaką aktualnie widoczność w wynikach wyszukiwania ma dana strona internetowa;
 • jakie istnieją szanse, a jakie zagrożenia dla danej strony WWW;
 • czy poprawianie strony WWW w jej obecnym kształcie pod kątem SEO ma sens, czy też okaże się na tyle czaso– i kosztochłonne, że lepiej stworzyć ją od nowa, od samego początku wdrażając najlepsze praktyki.

Wciąż istnieje szansa na to, by Twoja strona WWW osiągnęła sukces!

Strona, która przeszła profesjonalne badania i dla której wdrożono rekomendacje płynące z audytu SEO, jest zoptymalizowana i przyjazna nie tylko dla robotów wyszukiwarek, ale również dla użytkowników, którzy ją odwiedzają. Zoptymalizowane i poprawione zostają takie jej elementy, jak przede wszystkim:

 • meta znaczniki,
 • adresy URL,
 • treści,
 • kod HTML,
 • indeksacja,
 • dane strukturalne,
 • szybkość ładowania,
 • wersja na urządzenia mobilne.

O wiele przyjemniej korzysta się internaucie ze strony WWW, która jest przyjazna, którą łatwo znaleźć w sieci, z której bez trudu można skorzystać na mniejszych ekranach urządzeń mobilnych. Na taką stronę aż chce się wracać.

Nasi Klienci, którzy skorzystali z usługi profesjonalnego audytu SEO i wdrożyli uwagi i porady płynące z badania, nie tylko są zaskoczeni, jak wiele dobrego mogą uczynić nawet najmniejsze zmiany, ale również sami są w stanie o wiele wcześniej zareagować, gdy pojawi się nowe zagrożenie czyhające na ich stronę internetową. W ten sposób dbają o swoich odbiorców oraz o swój interes i zyski, jakie przynosi.

CZY SAM AUDYT SEO WYSTARCZY?

Należy pamiętać o tym że przeprowadzenie audytu SEO ma sens tylko wtedy kiedy realnie chcemy poprawić swoje pozycje w wyszukiwarkach i podejmiemy się realizacji kroków o których audyt wspomina!

Jeżeli nie zastosujemy się do wskazówek zawartych w audycie,  nasze pozycje w wyszukiwarkach internetowych nie ulegną samoistnej poprawie.

W celu skutecznego wdrożenia wszelkich sugestii z audytu SEO, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty pozycjonowania stron WWW.

Dlaczego my?

Przeprowadzamy w pełni profesjonalne audyty stron internetowych, sklepów internetowych, postali internetowych i platform e–szkoleniowych. Jeśli jesteś właściciele któregoś z nich, z pewnością zależy Ci na tym, by Twoje miejsce w sieci przynosiło Ci zyski.

Jeśli nie dysponujesz specjalistą SEO, który na co dzień czuwa nad Twoją stroną internetową lub wprowadzasz na niej duże zmiany albo też budujesz swoją stronę od nowa, powinieneś każdorazowo poddać ją audytowi SEO i wdrożyć nawet najmniejsze rekomendacje profesjonalistów. W ten sposób Twoja strona WWW będzie zawsze spełniała aktualne wymagania wyszukiwarek, dzięki czemu zwiększona zostanie jej widoczność w sieci oraz użyteczność dla osób ją odwiedzających. To najpewniej będzie skutkowało wyższymi pozycjami w wynikach wyszukiwania, a co za tym idzie, większą liczbą klientów i rosnącymi zyskami z działalności.

Jesteśmy pasjonatami z wieloletnim doświadczeniem, którzy wykonywali i wciąż wykonują audyty SEO dla dziesiątek firm w zasadzie z każdej branży. Nasi Klienci zawsze wracają do nas z opinią na temat usług, jakie dla nich świadczymy, co pozwala nam się nieustannie rozwijać. Przez wiele lat nie zdarzyło nam się usłyszeć złego słowa na temat przeprowadzanych przez nas audytów SEO.

Przeciwnie, Klienci wracają do nas z informacjami, że mamy swój ogromny udział w sukcesie ich biznesów i że to — co dotąd wydawało im się niezmienne i niedające się poprawić ani naprawić — jednak ożyło i przynosi realne efekty. Strony, portale, platformy i sklepy, które istnieją w internecie — dzięki wdrożeniu rekomendacji z naszego audytu SEO — są w stanie wrócić na dobry tor i rozpędzić się na tyle, że konkurencja nie będzie w stanie za nimi nadążyć. Skorzystaj z naszej oferty i złap wiatr w żagle, by stać się liderem w swojej branży.

Masz jakiekolwiek pytania?

Skontaktuj się z nami jeszcze dziś!

Infolinia:

+48 795 006 250

Adres e-mail:

kontakt@web-future.pl

FACEBOOK:

fb.me/informatykajaworzno

Wsparcie VIP:

24h/7 (Skype, TeamViewer)