Pracujemy: Poniedziałek - Piątek, 08:00 - 20:00
E-mail: kontakt@web-future.pl Masz pytania? 795-006-250
Pracujemy: Poniedziałek - Piątek, 08:00 - 20:00
E-mail: kontakt@web-future.pl Masz pytania? 795-006-250

Fotografia nieruchomości

Profesjonalna fotografia wszelkich nieruchomości (hotele, lokale użytkowe, domy, mieszkania, działki) na potrzeby strony WWW, serwisów ogłoszeniowych oraz aukcyjnych.

Fotografia nieruchomości

Fotografia wnętrz jest wykonywana najczęściej w celu sprzedaży domu lub mieszkania, a także wynajmu lokalu albo biura. Możemy także zamieszczać zdjęcia restauracji i hoteli na stronach internetowych w celu ich kompleksowej prezentacji. Często fotografuje się pomieszczenia w trakcie remontu, przed i po. Żeby ukazać jakie zmiany nastąpiły po odświeżeniu.

Fotografia wnętrz potrzebna jest również architektom oraz projektantom czy dekoratorom wnętrz. W celu stworzenia portfolio chcą mieć wykonane zdjęcia jak najlepszej jakości. Aby pokazać potencjalnym Klientom swoje realizacje.

Fotografia wnętrz, nieruchomości i architektury to bardzo wymagająca dziedzina, z którą mogą poradzić sobie tylko profesjonaliści. Przy sprzedaży mieszkania lub domu niezbędne są zdjęcia dobrej jakości, ze wszystkimi szczegółami i ukazujące atuty pomieszczenia. Właśnie dlatego warto zgłosić się do naszej firmy, która ma bogate doświadczenie w fotografii wnętrz oraz dysponuje profesjonalnym sprzętem.

Dlaczego my?

Profesjonalnie zrobione fotografie wnętrz pozwolą szybciej sprzedać dom lub mieszkanie. Wiąże się to z tym, że ludzie kupują oczami. W pierwszej kolejności zwrócą uwagę na zdjęcia wykonane przez profesjonalistę, które zachowują szczegóły. A także ukazuje wszystkie zalety pomieszczenia. Jeśli ktoś ma zamiar kupić nieruchomość to najczęściej rozpoczyna od przeglądania stron internetowych z ogłoszeniami i wybiera te, które prezentują się najlepiej.

Nasza firma zatrudnia wykwalifikowane osoby, które wykształciły się w kierunku fotografii oraz ukończyły kursy doszkalające. Bowiem doświadczenie i jak największa liczba wykonanych sesji to podstawa do rozwoju i profesjonalizmu. Do każdej sesji podchodzimy bardzo indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem, aby zaspokoić wszelkie Państwa oczekiwania.

Sesja fotograficzna wnętrz może trwać ok.3 godzin lub więcej. Ilość zdjęć zrobionych podczas sesji jest ustalana indywidualnie z Klientem w oparciu o specyfikę fotografowanego obiektu. Następnie zdjęcia są korygowane w programie graficznym. Klient decyduje, które są najlepsze i wyszły najbardziej korzystnie.

Kilka przykładów:

← PRZESUŃ →
← PRZESUŃ →
← PRZESUŃ →
← PRZESUŃ →
← PRZESUŃ →
← PRZESUŃ →
← PRZESUŃ →
← PRZESUŃ →
← PRZESUŃ →
← PRZESUŃ →
← PRZESUŃ →
← PRZESUŃ →
← PRZESUŃ →
← PRZESUŃ →

Masz jakiekolwiek pytania?

Skontaktuj się z nami jeszcze dziś!

Infolinia:

+48 795 006 250

Adres e-mail:

kontakt@web-future.pl

FACEBOOK:

fb.me/informatykajaworzno

Wsparcie VIP:

24h/7 (Skype, TeamViewer)