Pracujemy: Poniedziałek - Piątek, 08:00 - 20:00
E-mail: kontakt@web-future.pl Masz pytania? 795-006-250
Pracujemy: Poniedziałek - Piątek, 08:00 - 20:00
E-mail: kontakt@web-future.pl Masz pytania? 795-006-250

Fotografia produktowa

Profesjonalna fotografia produktowa do katalogów, stron internetowych, sklepów internetowych oraz innych materiałów reklamowych.

Fotografia produktowa

Każdy spotkał się z tym rodzajem fotografii, chociaż może nawet o tym nie wiedział. Bowiem to nic innego jak zdjęcia, które zamieszczamy na portalach aukcyjnych kiedy chcemy coś sprzedać. Z każdej niemal strony spotykamy się ze zdjęciami produktów w gazetach, reklamach czy w internecie.

Fotografia produktowa to najlepszy sposób pokazania wszystkich zalet i cech przedmiotu, który chcemy sprzedać. Prawdziwi fachowcy potrafią profesjonalnie sfotografować wszystko, od szpilki po najnowsze modele smartfonów, aby zamieścić skutecznie sprzedające zdjęcia w sklepie internetowym lub wydrukować w katalogu. Dobrze wykonane zdjęcia to podstawa, ponieważ współczesny człowiek pochłania przede wszystkim obrazy.

Bardzo ważna sprawa, aby jakość zdjęć była bardzo wysoka. Ponieważ Klienci to wzrokowcy i nie mają dużo czasu na podjęcie decyzji zakupu. Dlatego zawsze wybiorą ten przedmiot, który prezentuje się najlepiej na fotografii. Kluczowa sprawa to kompletność zdjęć. Chodzi tutaj o ujęcie przedmiotu z każdej strony, aby Klient miał jasność i nie musiał się domyślać lub dopytywać o szczegóły.

Dlaczego my?

Chcesz mieć zdjęcia produktów na swojej stronie internetowej lub w sklepie albo stworzyć katalog ze zdjęciami, które są piękne i zachęcają do kupna – zwróć się do profesjonalistów. Możesz nam zaufać, ponieważ mamy duże doświadczenie w branży oraz wykonaliśmy już wiele takich sesji zdjęć produktowych o różnorodnej tematyce. Nasi fotografowie potrafią „wyciągnąć” z każdego produktu wszystkie atuty – a to podstawa udanej sprzedaży.

Nasza kadra fotograficzna jest wyspecjalizowana, wyedukowana i z ogromnym doświadczeniem praktycznym popartym spędzonymi tysiącami godzin za obiektywem. Wiemy doskonale jak posługiwać się najnowszymi technikami oraz programami graficznymi. Ponadto zadbamy o każdy szczegół, podkreślając zalety i cechy charakterystyczne każdego produktu. Zwracamy szczególną uwagę, aby zdjęcie było realistyczne, a kolory zgodne z oryginałem. Gwarantujemy zdjęcia najwyższej jakości, a tym samym powodzenie przy sprzedaży produktu.

Masz jakiekolwiek pytania?

Skontaktuj się z nami jeszcze dziś!

Infolinia:

+48 795 006 250

Adres e-mail:

kontakt@web-future.pl

FACEBOOK:

fb.me/informatykajaworzno

Wsparcie VIP:

24h/7 (Skype, TeamViewer)