Pracujemy: Poniedziałek - Piątek, 08:00 - 20:00
E-mail: kontakt@web-future.pl Masz pytania? 795-006-250
Pracujemy: Poniedziałek - Piątek, 08:00 - 20:00
E-mail: kontakt@web-future.pl Masz pytania? 795-006-250

Media społecznościowe

Profesjonalna usługa zarządzania mediami społecznościowymi i ich wykorzystanie w firmie.

Media społecznościowe

Zajmujemy się kompleksową usługą administracji wszelkiego typu mediami społecznościowymi jakie mogą przyczynić się do pozyskiwania nowych Klientów, a tym samym wzrostów sprzedaży w Twojej firmie.

Wiemy doskonale jak czasochłonny wbrew pozorom jest to proces i jak łatwo podczas codziennych firmowych zadań jednak nie znajdować odpowiedniej ilości czasu i pomysłu na skuteczne prowadzenie kampanii promujących działalność w social media.

Dlatego też w oparciu o własne doświadczenie zebrane podczas wielu lat pracy przy ogromnej ilości projektów internetowych, nauczyliśmy się jak efektywnie zarządzać wieloma kanałami mediów społecznościowych w firmie, tak aby samemu się w tym nie pogubić i dzień po dniu skutecznie realizować nakreślony wspólnie plan istnienia Państwa firmy w social media.

Przygotujemy dla Państwa plan skutecznej kampanii zaistnienia w mediach społecznościowych, nawiązując kontakt z dotychczasowymi Klientami Państwa firmy oraz przede wszystkim z potencjalnymi nowymi Klientami którzy mają stać się przyczynkiem do rozwoju Państwa firmy i zwiększonych zysków.

Jakie social media obsługujemy?

Świadczymy usługę kompleksowej administracji praktycznie każdego typu mediami społecznościowymi mogącymi przyczynić się w firmie do wzrostu jej rozpoznawalności wśród potencjalnych Klientów, a co za tym idzie również wzrostu sprzedaży produktów czy też usług.

Zajmujemy się kompleksową administracją następujących mediów społecznościowych w firmach:

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • LinkedIn
  • Google+
  • Instagram
  • Pinterest

Dlaczego my?

Ponieważ zlecając nam zarządzanie mediami społecznościowymi w Państwa firmie, mogą Państwo na spokojnie zająć się rozwojem swojego biznesu i obsługą Klientów, mając pewność że wszystkie najważniejsze aspekty związane z zarządzaniem wszelkiego typu mediami społecznościowymi są we właściwych rękach, realizując precyzyjnie krok po krok i przede wszystkim regularnie ustalony harmonogram oraz plan działania związany z istnieniem Państwa firmy w mediach społecznościowych.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w administracji wszelkiego typu mediami społecznościowymi, możemy dać Państwu gwarancję że realizowana dla Państwa usługa kompleksowej administracji będzie przyczynkiem do rozwoju Państwa firmy, gdzie zlecając nam zarządzanie mediami społecznościowymi zyskają Państwo dodatkowy czas na rozwój firmy, zachowując jednak wciąż pełną kontrolę nad istnieniem firmy w social mediach poprzez regularny system raportowania w którym informujemy Państwa o wszelkich ważnych aspektach.

Masz jakiekolwiek pytania?

Skontaktuj się z nami jeszcze dziś!

Infolinia:

+48 795 006 250

Adres e-mail:

kontakt@web-future.pl

FACEBOOK:

fb.me/informatykajaworzno

Wsparcie VIP:

24h/7 (Skype, TeamViewer)