Pracujemy: Poniedziałek - Piątek, 08:00 - 20:00
E-mail: kontakt@web-future.pl Masz pytania? 795-006-250
Pracujemy: Poniedziałek - Piątek, 08:00 - 20:00
E-mail: kontakt@web-future.pl Masz pytania? 795-006-250

O fotografii produktowej

Dawno, dawno temu...

Na bursztynowym szlaku w skromnej chatce, mieszkał garncarz artysta. Wielki miał talent do rzemiosła swego, o czym wiedzieli sąsiedzi. W swej okolicy szanował go każdy i wiedział, jak wielki jest kunszt jego, Drogi kolego. Garncarz chciał jednak, by jego towary kupcy przejezdni również nabywali.

Postawił tabliczkę więc z informacją, że garnki piękne kupić tu można – lecz dni mijały, miesiące i lata, a nikt z przejezdnych pięknych garnków nie chciał nabywać. Aż dnia jednego sąsiad garncarza myśl mu podsunął nie byle jaką:

– Słuchaj, sąsiedzie! Czy nie lepiej będzie, kiedy nie słowem, lecz obrazem powiesz wszem wobec, że piękne przedmioty tutaj sprzedajesz? Kupcy nietutejsi, z dalekich krajów, tablic czytać nie chcą, języka nie znają!

Garncarz zgodził się z sąsiada zdaniem i najpiękniej jak umiał tablicę wnet wymalował, a na niej garnce cudowne. Wszystko dokładnie odwzorował, by każdy widział jak piękne rzeczy zakupić tu można. I od tej chwili garncarz poczciwy, wielu miał kupców co garnki chcieli. A kupowali u niego na zabój, bo kto przejeżdżał od razu widział jak piękne rzeczy rzemieślnik sprzedawał.

MORAŁ

Morał tej bajki jest krótki i niektórym dobrze znany, że produkt dobrze ukazany bez zbędnych opisów będzie sprzedawany!!!

Masz jakiekolwiek pytania?

Skontaktuj się z nami jeszcze dziś!

Infolinia:

+48 795 006 250

Adres e-mail:

kontakt@web-future.pl

FACEBOOK:

fb.me/informatykajaworzno

Wsparcie VIP:

24h/7 (Skype, TeamViewer)