Pracujemy: Poniedziałek - Piątek, 08:00 - 20:00
E-mail: kontakt@web-future.pl Masz pytania? 795-006-250
Pracujemy: Poniedziałek - Piątek, 08:00 - 20:00
E-mail: kontakt@web-future.pl Masz pytania? 795-006-250

O pomocy IT

Dawno, dawno temu...

Razu pewnego za wielką górą spotkał Książę najemnika. Książę był młody, żywioł miał we krwi, najemnik natomiast spokojny i mądry. Książę ciekawy był świata, więc pytać zaczął najemnika o wszelkie sprawy. Nadziwić się nie mógł, że ktoś tak krzepki i mądry walczy dla innych.

-Jak to się dzieje, przyjacielu, że całą swą wiedzą i męstwem służysz nie jednemu władcy, lecz wielu? Jam jest co prawda młody, lecz bystry, a dziś już pojąć nie mogę, dlaczego wolisz pomagać wielu – czy jest w tym sens głębszy?

– Kiedy już starszym będziesz zrozumiesz najpewniej, że pomoc innym jest bardzo ważna. Wiele lat za mną i wiele doświadczeń, którymi dzielę się chętnie. Walczyłem u boku dziesiątek armii i kiedy trzeba wspierałem jak trzeba. Wiedzę całą swą przekazywałem i wiele drużyn wojowników nauczałem.

Książę zamyślił się i już po chwili zadał kolejne pytanie:

– Dobrze, pojmuję to doskonale, lecz czemu władcy chcą Cię zatrudniać? Nie wolą swoich, stałych żołnierzy?

– Niechybne pytanie, lecz znam odpowiedź na nie. Zatrudnić mnie od czasu do czasu mniejszym jest kosztem dla zwierzchnika, niż armia słabego wojownika. W zamian dostaje doświadczenie i zaangażowanie, które najdzielniejszym wojownikom wyłącznie przystaje.

MORAŁ

Morał tej bajki jest krótki i niektórym dobrze znany, że rzeczy na których się kompletnie nie znamy profesjonalistą zlecamy!!!

Masz jakiekolwiek pytania?

Skontaktuj się z nami jeszcze dziś!

Infolinia:

+48 795 006 250

Adres e-mail:

kontakt@web-future.pl

FACEBOOK:

fb.me/informatykajaworzno

Wsparcie VIP:

24h/7 (Skype, TeamViewer)