Pracujemy: Poniedziałek - Piątek, 08:00 - 20:00
E-mail: kontakt@web-future.pl Masz pytania? 795-006-250
Pracujemy: Poniedziałek - Piątek, 08:00 - 20:00
E-mail: kontakt@web-future.pl Masz pytania? 795-006-250

O pozycjonowaniu stron WWW

Dawno, dawno temu...

W niewielkiej wiosce na skraju puszczy żył wieki temu zwykły chłopiec. Nie wyróżniał się niczym spośród innych młodzieńców, lecz co dzień marzył o wielkiej sławie. Chciał znanym być i rozpoznawanym, tak by z wielką czcią imię jego wymawiano i w około dobrze znano. Nigdy zaś nie miał nawet okazji, by móc wyjść przed szereg i zabłysnąć – aż nadszedł dzień taki, że odrobinę nadziei u chłopca pozostawił.

Usiadł na pieńku pod wielkim drzewem i mówił do siebie:

– Nie chcę już więcej być zwykłym chłopcem, chcę aby wszyscy znali mnie dobrze! Pragnę zasłynąć z odwagi i męstwa, lecz jak mam to zrobić? Nie wiem, doprawdy!

– Masz więc okazję niepodważalną – odezwał się głos mędrca – możesz udowodnić swą wartość i zdobyć upragnioną popularność. Chłopiec zląkł się widząc nieznajomego, lecz w jednej chwili nabrał odwagi do niego.

– Co mam zrobić, poradź mi nieznajomy.

– Niedaleko stąd rośnie drzewo, które zwą Gugl. Jeśli zdołasz wejść na szczyt jego i dotknąć owocu najwyższego, dostaniesz to czego pragniesz – także chodź młodzieńcze, zaprowadzę Cię do niego.

Chłopiec z werwą podążył za mędrcem – ujrzawszy drzewo natychmiast począł wspinać się na nie, lecz bardzo opłakanie. Szybko więc zmęczył się i porzucił wszelkie starania, gdyż słomiana natura młodziana.

– Dlaczego sam wspinasz się na nie? Wpierw wysłuchaj mych rad młodzianie, by wspiąć się na nie – gdyż znam to drzewo nie od lata poprzedniego. Pamiętam jak rosło, zmieniało się stale, znam jego każdy liść i każdą gałąź.
A teraz zrób tak…

Chłopiec wysłuchał wszelkich wskazówek mędrca i wspiął się na sam szczyt starego drzewca. Odtąd każdy znał imię tego młodzieńca, a sławę i rozgłos otrzymał na wieki.

MORAŁ

Morał tej bajki jest krótki i niektórym dobrze znany, że dobrze wypozycjonowany jest bardziej znany i częściej odwiedzany!!!

Masz jakiekolwiek pytania?

Skontaktuj się z nami jeszcze dziś!

Infolinia:

+48 795 006 250

Adres e-mail:

kontakt@web-future.pl

FACEBOOK:

fb.me/informatykajaworzno

Wsparcie VIP:

24h/7 (Skype, TeamViewer)