Pracujemy: Poniedziałek - Piątek, 08:00 - 20:00
E-mail: kontakt@web-future.pl Masz pytania? 795-006-250
Pracujemy: Poniedziałek - Piątek, 08:00 - 20:00
E-mail: kontakt@web-future.pl Masz pytania? 795-006-250

Odzyskiwanie danych

Profesjonalna usługa odzyskiwania danych z wszelkich cyfrowych nośników.

Odzyskiwanie danych

W dobie wszechogarniających nas cyfrowych danych oraz ich coraz to większym znaczeniu w funkcjonowaniu wielu firm, instytucji oraz naszym życiu prywatnym dane cyfrowe z roku na rok są dla nas coraz cenniejsze i powinniśmy odpowiednio zadbać aby były jak najlepiej zabezpieczone.

Co jednak jeśli nieszczęśliwy splot zdarzeń spowoduje iż dany nośnik odmówi nam nagle posłuszeństwa w wyniku awarii lub uszkodzenia mechanicznego, a kopii bezpieczeństwa nie udało nam się jeszcze wykonać?

Wówczas z pomocą przychodzimy my, oferując Państwu profesjonalną usługę odzyskiwania danych z wszelkiego typu cyfrowych nośników.

Skąd odzyskujemy dane?

Dzięki wyposażeniu naszej pracowni w najnowocześniejsze oprogramowanie oraz sprzęt do odzyskiwania danych, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu wysokiej jakości usługę odzyskiwania danych z praktycznie każdego cyfrowego nośnika.

Zajmujemy się odzyskiwaniem danych z:

  • Płyty CD, DVD, Blue-Ray
  • Dyski twarde HDD, SSD
  • Karty pamięci każdego typu
  • Pendrive, smartfony, tablety

Dlaczego my?

Ponieważ w przypadku odzyskiwania niezwykle ważnych i cennych danych firmowych czy też prywatnych nie warto ryzykować odzyskiwaniem danych na własną rękę i najlepiej zlecić tą czynność profesjonalistom.

Dlaczego? Należy pamiętać o tym iż w przypadku nieprawidłowo wykonanej operacji odzyskiwania danych można te dane stracić bezpowrotnie w wyniku nadpisania ich innymi danymi – wówczas nie ma już możliwości skutecznego odzyskania całości danych a być może jedynie jakiejś ich części, co w przypadku cennych danych firmowych może nieść za sobą duże straty materialne. Nie warto ryzykować!

Masz jakiekolwiek pytania?

Skontaktuj się z nami jeszcze dziś!

Infolinia:

+48 795 006 250

Adres e-mail:

kontakt@web-future.pl

FACEBOOK:

fb.me/informatykajaworzno

Wsparcie VIP:

24h/7 (Skype, TeamViewer)