Pracujemy: Poniedziałek - Piątek, 08:00 - 20:00
E-mail: kontakt@web-future.pl Masz pytania? 795-006-250
Pracujemy: Poniedziałek - Piątek, 08:00 - 20:00
E-mail: kontakt@web-future.pl Masz pytania? 795-006-250

Platformy e-szkoleniowe

Projektowanie, realizacja oraz wdrażanie wewnątrz podmiotowych jak i zewnętrznych platform e-szkoleniowych dla firm oraz instytucji.

Platformy e-szkoleniowe

Zajmujemy się kompleksowym projektowaniem, realizacją oraz wdrażaniem platform e-szkoleniowych przeznaczonych zarówno do niewielkich rozmiarów e-szkoleń jak i tych rozbudowanych z wieloma kursantami oraz z wewnętrznym systemem oceniania i egzaminowania kursantów.

Działamy w oparciu o najnowsze standardy realizacyjne, tak aby każda wdrożona przez nas platforma e-szkoleniowa zawsze podążała za dobrymi standardami i wzorcami panującymi w e-nauczaniu.

 

 

Jakie platformy e-szkoleniowe tworzymy?

Projektujemy, realizujemy i wdrażamy praktycznie wszystkie projekty platform e-szkoleniowych, począwszy od tych najmniejszych przeznaczonych do wewnątrz firmowego szkolenia pracowników, a skończywszy na wielkich i rozbudowanych platformach e-szkoleniowych przeznaczonych do nauczania wielu kursantów na wielu różnych poziomach nauczania wraz z systemem oceniania i egzaminowania.

Zajmujemy się kompleksowym projektowaniem:

  • Małych platform e-szkoleniowych (małe firmy szkoleniowe)
  • Średnich platform e-szkoleniowych (średnich rozmiarów firmy szkoleniowe oraz placówki nauczania)
  • Dużych i rozbudowanych platform e-szkoleniowych (duże firmy szkoleniowe oraz placówki nauczania)

Dlaczego my?

Ponieważ zlecając nam zaprojektowanie, realizację oraz wdrożenie platformy e-szkoleniowej, mogą Państwo na spokojnie zająć się przygotowaniem materiałów szkoleniowych, mając pewność że wszystkie najważniejsze aspekty związane z stworzeniem oraz wdrożeniem Państwa platformy e-szkoleniowej są we właściwych rękach.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w projektowaniu, realizacji oraz wdrażaniu wszelkiego typu stron internetowych, możemy dać Państwu gwarancję że zrealizowany dla Państwa projekt platformy e-szkoleniowej będzie przyczynkiem do rozwoju każdej firmy szkoleniowej chcącej rozszerzyć swoją działalność o szkolenia on-line i poszerzyć grono swoich kursantów.

Masz jakiekolwiek pytania?

Skontaktuj się z nami jeszcze dziś!

Infolinia:

+48 795 006 250

Adres e-mail:

kontakt@web-future.pl

FACEBOOK:

fb.me/informatykajaworzno

Wsparcie VIP:

24h/7 (Skype, TeamViewer)