Pracujemy: Poniedziałek - Piątek, 08:00 - 20:00
E-mail: kontakt@web-future.pl Masz pytania? 795-006-250
Pracujemy: Poniedziałek - Piątek, 08:00 - 20:00
E-mail: kontakt@web-future.pl Masz pytania? 795-006-250

Pomoc IT

Profesjonalne usługa pomocy IT w nagłych przypadkach - jeżeli Twoja firma ma problem z komputerem, innymi urządzeniami IT lub stroną internetową, pomożemy.

Pomoc IT

Mając świadomość jak problematyczna w funkcjonowaniu firmy może być nagła awaria sprzętu lub też problem z niedziałającym oprogramowaniem, pragniemy zaoferować Państwu usługę kompleksowej pomocy IT oraz wsparcia informatycznego przy wszelkiego typu nagłych przypadkach awarii / usterek.

Od teraz nie muszą przejmować się Państwo jakąkolwiek nieprzewidzianą sytuacją w zakresie funkcjonowania urządzeń IT czy oprogramowania w firmie lub domu.

Nie muszą też Państwo zatrudniać na stałe informatyka w firmie – wystarczy że zapiszą Państwo sobie dane kontaktowe do nas i w razie pojawienia się jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt, postaramy się rozwiązać Państwa problem najszybciej jak to możliwe – a wszystko to w bardzo dobrych cenach!

Jaką pomoc IT świadczymy?

Wieloletnie doświadczenie w branży IT, pozwoliło nam przygotować dla Państwa niezwykle szeroką ofertę profesjonalnego wsparcia informatycznego.

Zajmujemy się pomocą informatyczną przy:

  • Awariach komputerów (stacjonarne, laptopy)
  • Awariach urządzeń peryferyjnych (drukarki, skanery, routery)
  • Awariach urządzeń mobilnych (smartfony, tablety)
  • Awariach oprogramowania
  • Problemach ze stronami internetowymi

Dlaczego my?

Ponieważ posiadamy wieloletnie doświadczenie w funkcjonowaniu wszelkiego typu urządzeń IT oraz oprogramowania, jesteśmy dzięki temu w stanie błyskawicznie zdiagnozować przyczynę awarii i dokonać jej naprawy a Państwo mogą niezwykle szybko wrócić do dalszej pracy przerwanej w wyniku zgłoszonej awarii.

Nie pozwólcie Państwo aby jakikolwiek projekt miał opóźnienia w wyniku awarii, zapraszamy do kontaktu by móc błyskawicznie pomóc Państwu w jego rozwiązaniu.

Masz jakiekolwiek pytania?

Skontaktuj się z nami jeszcze dziś!

Infolinia:

+48 795 006 250

Adres e-mail:

kontakt@web-future.pl

FACEBOOK:

fb.me/informatykajaworzno

Wsparcie VIP:

24h/7 (Skype, TeamViewer)