Pracujemy: Poniedziałek - Piątek, 08:00 - 20:00
E-mail: kontakt@web-future.pl Masz pytania? 795-006-250
Pracujemy: Poniedziałek - Piątek, 08:00 - 20:00
E-mail: kontakt@web-future.pl Masz pytania? 795-006-250

Współpraca

Preferujemy różnorodne i elastyczne formy współpracy.

WSPÓŁPRACA PRZY PROJEKTACH

Oferujemy następujące metody współpracy nad projektami:

ZLECENIOWA

JEDNORAZOWA PŁATNOŚĆ ZA USŁUGĘ

W tej metodzie współpracy, rozliczamy się wedle ustaleń za dany projekt wykonany przez nas dla Klienta.

Obowiązuje zasada zaliczkowa, ustalana indywidualnie z każdym Klientem w ramach danego projektu oraz system rozliczeń etapowych (wedle ustaleń z Klientem).

Metoda współpracy stosowana przy wszelkich projektowych i zadaniowych wyzwaniach jak np. realizacja strony WWW, realizacja sesji zdjęciowej czy też realizacja wideo.

ABONAMENTOWA

SYSTEM CYKLICZNYCH OPŁAT

W tej metodzie współpracy rozliczamy się systemem abonamentowym, w cyklicznie ustalonym z Klientem harmonogramie rozliczeń.

Obowiązuje indywidualnie ustalany minimalny okres współpracy w ramach abonamentu, poniżej którego nie podejmujemy się określonych działań ze względu iż pewne procesy wymagają określonych ram czasowych do skutecznego ich wdrożenia.

Metoda współpracy stosowana przy wszelkiego rodzaju długofalowych wyzwaniach jak administracja WWW oraz pozycjonowanie stron internetowych.

WSPÓLNICY

REALIZACJA E-PROJEKTU JAKO WSPÓLNICY

W tej metodzie współpracy stawiamy na osiągnięcie określonego celu biznesowego poprzez współpracę na zasadach wspólników.

Wnosimy swoją wiedzę, doświadczenie oraz czas poświęcony na realizacje nad określonym projektem w zamian za udziały w projekcie i potencjalnych zyskach z niego idących.

Wszelkie szczegóły dotyczące tego typu współpracy ustalamy indywidualnie z każdym podmiotem.

REALIZACJA PROJEKTÓW

Czyli jak wygląda krok po kroku realizacja na medal:

KROK 1

OCZEKIWANIE NA NOWE WYZWANIE

Pomiędzy pracą nad aktualnie realizowanymi zleceniami, wciąż niecierpliwie oczekujemy na nowe wyzwania, którym z wielką przyjemnością chcielibyśmy stawić czoła.

KROK 2

SPOTKANIE WS. WYZWANIA

Pragnąc w możliwie jak największym stopniu zrozumieć wszystkie założenia projektu, dążymy do spotkania na którym dokładnie omówione zostaną wszystkie szczegóły oraz warunki współpracy.

KROK 3

INTENSYWNE MYŚLENIE

Teraz przystępujemy do najbardziej “energetycznie-żernego” procesu jakim jest opracowanie interesującego projektu – spożywamy wówczas ogromne ilości dobrej kawy oraz ciastek.

KROK 4

SZKIC PROJEKTU / PROTOTYPY

Po intensywnym myśleniu przelewamy nasze pomysły na papier, przygotowując całościowy szkic projektu. Następnie prezentujemy go i słuchamy wszelkich uwag odnośnie poprawek i modyfikacji.

KROK 5

PRACA NAD PROJEKTEM

Po ostatecznym zatwierdzeniu wstępnego projektu, przystępujemy do właściwej pracy z uwzględnieniem wszystkich otrzymanych sugestii przy prezentacji szkicu lub prototypu.

KROK 6

FINALIZACJA I DALSZA WSPÓŁPRACA ;)

Po zakończeniu pracy, prezentujemy ostateczną wersję projektu – tu możliwe są jeszcze drobne poprawki. Następnie w wyniku Państwa zadowolenia z dotychczasowej współpracy, liczymy na dalszą owocną współpracą.

Masz jakiekolwiek pytania?

Skontaktuj się z nami jeszcze dziś!

Infolinia:

+48 795 006 250

Adres e-mail:

kontakt@web-future.pl

FACEBOOK:

fb.me/informatykajaworzno

Wsparcie VIP:

24h/7 (Skype, TeamViewer)